Tahtayı kesip biçmeye yarayan, su ya da elektrik gücüyle çalışan büyük bıçkı bulmacada nedir?

Tahtayı kesip biçmeye yarayan, su ya da elektrik gücüyle çalışan büyük bıçkı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tahtayı kesip biçmeye yarayan, su ya da elektrik gücüyle çalışan büyük bıçkı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tahtayı kesip biçmeye yarayan, su ya da elektrik gücüyle çalışan büyük bıçkı“ sorusuna cevap olarak “HIZAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı76

Anahtar Kelimeler:

tahtayı kesip biçmeye yarayan su ya da elektrik gücüyle çalışan büyük bıçkı nedir, sözlükte tahtayı kesip biçmeye yarayan su ya da elektrik gücüyle çalışan büyük bıçkı, sözlükte tahtayı kesip biçmeye yarayan su ya da elektrik gücüyle çalışan büyük bıçkı ne, bulmaca soruları tahtayı kesip biçmeye yarayan su ya da elektrik gücüyle çalışan büyük bıçkı, bulmacada tahtayı kesip biçmeye yarayan su ya da elektrik gücüyle çalışan büyük bıçkı, sözlük tahtayı kesip biçmeye yarayan su ya da elektrik gücüyle çalışan büyük bıçkı, bulmaca sözlüğü 'tahtayı kesip biçmeye yarayan su ya da elektrik gücüyle çalışan büyük bıçkı', tahtayı kesip biçmeye yarayan su ya da elektrik gücüyle çalışan büyük bıçkı tanımı, tahtayı kesip biçmeye yarayan su ya da elektrik gücüyle çalışan büyük bıçkı açıklaması, bulmaca tahtayı kesip biçmeye yarayan su ya da elektrik gücüyle çalışan büyük bıçkı, tahtayı kesip biçmeye yarayan su ya da elektrik gücüyle çalışan büyük bıçkı, tahtayı kesip biçmeye yarayan su ya da elektrik gücüyle çalışan büyük bıçkı ne demek, bulmaca çözümü tahtayı kesip biçmeye yarayan su ya da elektrik gücüyle çalışan büyük bıçkı