Tahtalara delik, oyuk açmaya yarayan marangoz aracı bulmacada nedir?

Tahtalara delik, oyuk açmaya yarayan marangoz aracı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tahtalara delik, oyuk açmaya yarayan marangoz aracı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tahtalara delik, oyuk açmaya yarayan marangoz aracı“ sorusuna cevap olarak “KENİŞ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

tahtalara delik oyuk açmaya yarayan marangoz aracı tanımı, bulmaca tahtalara delik oyuk açmaya yarayan marangoz aracı, bulmaca çözümü tahtalara delik oyuk açmaya yarayan marangoz aracı, tahtalara delik oyuk açmaya yarayan marangoz aracı açıklaması, tahtalara delik oyuk açmaya yarayan marangoz aracı ne demek, sözlük tahtalara delik oyuk açmaya yarayan marangoz aracı, bulmacada tahtalara delik oyuk açmaya yarayan marangoz aracı, bulmaca soruları tahtalara delik oyuk açmaya yarayan marangoz aracı, tahtalara delik oyuk açmaya yarayan marangoz aracı, sözlükte tahtalara delik oyuk açmaya yarayan marangoz aracı, tahtalara delik oyuk açmaya yarayan marangoz aracı nedir, bulmaca sözlüğü 'tahtalara delik oyuk açmaya yarayan marangoz aracı', sözlükte tahtalara delik oyuk açmaya yarayan marangoz aracı ne