Tahta,çinko gibi hafif şeylerden yapılmış eğreti yapı bulmacada nedir?

Tahta,çinko gibi hafif şeylerden yapılmış eğreti yapı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tahta,çinko gibi hafif şeylerden yapılmış eğreti yapı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tahta,çinko gibi hafif şeylerden yapılmış eğreti yapı“ sorusuna cevap olarak “BARAKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

sözlük tahtaçinko gibi hafif şeylerden yapılmış eğreti yapı, tahtaçinko gibi hafif şeylerden yapılmış eğreti yapı ne demek, bulmaca sözlüğü 'tahtaçinko gibi hafif şeylerden yapılmış eğreti yapı', bulmaca çözümü tahtaçinko gibi hafif şeylerden yapılmış eğreti yapı, tahtaçinko gibi hafif şeylerden yapılmış eğreti yapı tanımı, tahtaçinko gibi hafif şeylerden yapılmış eğreti yapı nedir, sözlükte tahtaçinko gibi hafif şeylerden yapılmış eğreti yapı, bulmaca tahtaçinko gibi hafif şeylerden yapılmış eğreti yapı, sözlükte tahtaçinko gibi hafif şeylerden yapılmış eğreti yapı ne, bulmaca soruları tahtaçinko gibi hafif şeylerden yapılmış eğreti yapı, tahtaçinko gibi hafif şeylerden yapılmış eğreti yapı, tahtaçinko gibi hafif şeylerden yapılmış eğreti yapı açıklaması, bulmacada tahtaçinko gibi hafif şeylerden yapılmış eğreti yapı