Tahta, çinko gibi hafif şeylerden yapılmış, temelsiz eğreti yapı bulmacada nedir?

Tahta, çinko gibi hafif şeylerden yapılmış, temelsiz eğreti yapı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tahta, çinko gibi hafif şeylerden yapılmış, temelsiz eğreti yapı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tahta, çinko gibi hafif şeylerden yapılmış, temelsiz eğreti yapı“ sorusuna cevap olarak “BARAKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı64

Anahtar Kelimeler:

bulmacada tahta çinko gibi hafif şeylerden yapılmış temelsiz eğreti yapı, sözlük tahta çinko gibi hafif şeylerden yapılmış temelsiz eğreti yapı, tahta çinko gibi hafif şeylerden yapılmış temelsiz eğreti yapı, tahta çinko gibi hafif şeylerden yapılmış temelsiz eğreti yapı açıklaması, tahta çinko gibi hafif şeylerden yapılmış temelsiz eğreti yapı ne demek, sözlükte tahta çinko gibi hafif şeylerden yapılmış temelsiz eğreti yapı, bulmaca soruları tahta çinko gibi hafif şeylerden yapılmış temelsiz eğreti yapı, bulmaca tahta çinko gibi hafif şeylerden yapılmış temelsiz eğreti yapı, sözlükte tahta çinko gibi hafif şeylerden yapılmış temelsiz eğreti yapı ne, bulmaca çözümü tahta çinko gibi hafif şeylerden yapılmış temelsiz eğreti yapı, bulmaca sözlüğü 'tahta çinko gibi hafif şeylerden yapılmış temelsiz eğreti yapı', tahta çinko gibi hafif şeylerden yapılmış temelsiz eğreti yapı nedir, tahta çinko gibi hafif şeylerden yapılmış temelsiz eğreti yapı tanımı