Taş, kum, kil ile karışık sert tabaka bulmacada nedir?

Taş, kum, kil ile karışık sert tabaka“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Taş, kum, kil ile karışık sert tabaka” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Taş, kum, kil ile karışık sert tabaka“ sorusuna cevap olarak “KIŞ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

taş kum kil ile karışık sert tabaka nedir, taş kum kil ile karışık sert tabaka açıklaması, bulmaca soruları taş kum kil ile karışık sert tabaka, bulmaca taş kum kil ile karışık sert tabaka, bulmaca çözümü taş kum kil ile karışık sert tabaka, sözlükte taş kum kil ile karışık sert tabaka ne, taş kum kil ile karışık sert tabaka tanımı, sözlükte taş kum kil ile karışık sert tabaka, bulmacada taş kum kil ile karışık sert tabaka, taş kum kil ile karışık sert tabaka ne demek, bulmaca sözlüğü 'taş kum kil ile karışık sert tabaka', sözlük taş kum kil ile karışık sert tabaka, taş kum kil ile karışık sert tabaka