Tırnak dibindeki ince, beyaz leke bulmacada nedir?

Tırnak dibindeki ince, beyaz leke“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tırnak dibindeki ince, beyaz leke” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tırnak dibindeki ince, beyaz leke“ sorusuna cevap olarak “HILAL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

sözlükte tırnak dibindeki ince beyaz leke, tırnak dibindeki ince beyaz leke nedir, sözlük tırnak dibindeki ince beyaz leke, bulmaca çözümü tırnak dibindeki ince beyaz leke, bulmaca tırnak dibindeki ince beyaz leke, tırnak dibindeki ince beyaz leke tanımı, bulmaca soruları tırnak dibindeki ince beyaz leke, tırnak dibindeki ince beyaz leke, bulmacada tırnak dibindeki ince beyaz leke, sözlükte tırnak dibindeki ince beyaz leke ne, tırnak dibindeki ince beyaz leke açıklaması, bulmaca sözlüğü 'tırnak dibindeki ince beyaz leke', tırnak dibindeki ince beyaz leke ne demek