Tıraşlanmış, dikdörtgen biçiminde değerli taş bulmacada nedir?

Tıraşlanmış, dikdörtgen biçiminde değerli taş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tıraşlanmış, dikdörtgen biçiminde değerli taş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tıraşlanmış, dikdörtgen biçiminde değerli taş“ sorusuna cevap olarak “BAGET” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

tıraşlanmış dikdörtgen biçiminde değerli taş, tıraşlanmış dikdörtgen biçiminde değerli taş ne demek, sözlükte tıraşlanmış dikdörtgen biçiminde değerli taş, bulmaca soruları tıraşlanmış dikdörtgen biçiminde değerli taş, bulmaca çözümü tıraşlanmış dikdörtgen biçiminde değerli taş, sözlükte tıraşlanmış dikdörtgen biçiminde değerli taş ne, bulmaca sözlüğü 'tıraşlanmış dikdörtgen biçiminde değerli taş', tıraşlanmış dikdörtgen biçiminde değerli taş açıklaması, tıraşlanmış dikdörtgen biçiminde değerli taş tanımı, bulmacada tıraşlanmış dikdörtgen biçiminde değerli taş, sözlük tıraşlanmış dikdörtgen biçiminde değerli taş, bulmaca tıraşlanmış dikdörtgen biçiminde değerli taş, tıraşlanmış dikdörtgen biçiminde değerli taş nedir