Tıpta, Kıkırdak Hastalıklarına Verilen Genel İsim bulmacada nedir?

Tıpta, Kıkırdak Hastalıklarına Verilen Genel İsim“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tıpta, Kıkırdak Hastalıklarına Verilen Genel İsim” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tıpta, Kıkırdak Hastalıklarına Verilen Genel İsim“ sorusuna cevap olarak “KONDROPATİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı49

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü tıpta kıkırdak hastalıklarına verilen genel i̇sim, bulmaca sözlüğü 'tıpta kıkırdak hastalıklarına verilen genel i̇sim', tıpta kıkırdak hastalıklarına verilen genel i̇sim ne demek, sözlükte tıpta kıkırdak hastalıklarına verilen genel i̇sim, sözlükte tıpta kıkırdak hastalıklarına verilen genel i̇sim ne, bulmaca tıpta kıkırdak hastalıklarına verilen genel i̇sim, bulmaca soruları tıpta kıkırdak hastalıklarına verilen genel i̇sim, tıpta kıkırdak hastalıklarına verilen genel i̇sim, tıpta kıkırdak hastalıklarına verilen genel i̇sim tanımı, tıpta kıkırdak hastalıklarına verilen genel i̇sim nedir, sözlük tıpta kıkırdak hastalıklarına verilen genel i̇sim, tıpta kıkırdak hastalıklarına verilen genel i̇sim açıklaması, bulmacada tıpta kıkırdak hastalıklarına verilen genel i̇sim