Tıpta Diş Yokluğu, Dişsizlik bulmacada nedir?

Tıpta Diş Yokluğu, Dişsizlik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tıpta Diş Yokluğu, Dişsizlik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tıpta Diş Yokluğu, Dişsizlik“ sorusuna cevap olarak “EDENTİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları tıpta diş yokluğu dişsizlik, bulmaca çözümü tıpta diş yokluğu dişsizlik, bulmaca tıpta diş yokluğu dişsizlik, sözlükte tıpta diş yokluğu dişsizlik ne, bulmacada tıpta diş yokluğu dişsizlik, sözlükte tıpta diş yokluğu dişsizlik, tıpta diş yokluğu dişsizlik nedir, tıpta diş yokluğu dişsizlik tanımı, tıpta diş yokluğu dişsizlik ne demek, tıpta diş yokluğu dişsizlik, bulmaca sözlüğü 'tıpta diş yokluğu dişsizlik', tıpta diş yokluğu dişsizlik açıklaması, sözlük tıpta diş yokluğu dişsizlik