Tıp dilinde ergenlik, buluğ anlamında kullanılan sözcük bulmacada nedir?

Tıp dilinde ergenlik, buluğ anlamında kullanılan sözcük“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tıp dilinde ergenlik, buluğ anlamında kullanılan sözcük” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tıp dilinde ergenlik, buluğ anlamında kullanılan sözcük“ sorusuna cevap olarak “ADOLESAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı55

Anahtar Kelimeler:

tıp dilinde ergenlik buluğ anlamında kullanılan sözcük tanımı, tıp dilinde ergenlik buluğ anlamında kullanılan sözcük ne demek, bulmaca sözlüğü 'tıp dilinde ergenlik buluğ anlamında kullanılan sözcük', sözlük tıp dilinde ergenlik buluğ anlamında kullanılan sözcük, bulmacada tıp dilinde ergenlik buluğ anlamında kullanılan sözcük, sözlükte tıp dilinde ergenlik buluğ anlamında kullanılan sözcük ne, tıp dilinde ergenlik buluğ anlamında kullanılan sözcük açıklaması, tıp dilinde ergenlik buluğ anlamında kullanılan sözcük, sözlükte tıp dilinde ergenlik buluğ anlamında kullanılan sözcük, bulmaca çözümü tıp dilinde ergenlik buluğ anlamında kullanılan sözcük, bulmaca soruları tıp dilinde ergenlik buluğ anlamında kullanılan sözcük, tıp dilinde ergenlik buluğ anlamında kullanılan sözcük nedir, bulmaca tıp dilinde ergenlik buluğ anlamında kullanılan sözcük