Tıp Dilinde Solucan,kurt,şerit Gibi Bağırsak Asalaklarına Verilen Ad bulmacada nedir?

Tıp Dilinde Solucan,kurt,şerit Gibi Bağırsak Asalaklarına Verilen Ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tıp Dilinde Solucan,kurt,şerit Gibi Bağırsak Asalaklarına Verilen Ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tıp Dilinde Solucan,kurt,şerit Gibi Bağırsak Asalaklarına Verilen Ad“ sorusuna cevap olarak “HELMİNT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı68

Anahtar Kelimeler:

sözlükte tıp dilinde solucankurtşerit gibi bağırsak asalaklarına verilen ad, bulmaca tıp dilinde solucankurtşerit gibi bağırsak asalaklarına verilen ad, bulmaca sözlüğü 'tıp dilinde solucankurtşerit gibi bağırsak asalaklarına verilen ad', bulmaca soruları tıp dilinde solucankurtşerit gibi bağırsak asalaklarına verilen ad, sözlükte tıp dilinde solucankurtşerit gibi bağırsak asalaklarına verilen ad ne, bulmaca çözümü tıp dilinde solucankurtşerit gibi bağırsak asalaklarına verilen ad, tıp dilinde solucankurtşerit gibi bağırsak asalaklarına verilen ad nedir, tıp dilinde solucankurtşerit gibi bağırsak asalaklarına verilen ad açıklaması, sözlük tıp dilinde solucankurtşerit gibi bağırsak asalaklarına verilen ad, tıp dilinde solucankurtşerit gibi bağırsak asalaklarına verilen ad tanımı, bulmacada tıp dilinde solucankurtşerit gibi bağırsak asalaklarına verilen ad, tıp dilinde solucankurtşerit gibi bağırsak asalaklarına verilen ad ne demek, tıp dilinde solucankurtşerit gibi bağırsak asalaklarına verilen ad