Türkü ya da ağıt bestelemek, düzmek bulmacada nedir?

Türkü ya da ağıt bestelemek, düzmek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Türkü ya da ağıt bestelemek, düzmek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Türkü ya da ağıt bestelemek, düzmek“ sorusuna cevap olarak “YAKMAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

sözlükte türkü ya da ağıt bestelemek düzmek, bulmaca sözlüğü 'türkü ya da ağıt bestelemek düzmek', bulmacada türkü ya da ağıt bestelemek düzmek, sözlük türkü ya da ağıt bestelemek düzmek, bulmaca soruları türkü ya da ağıt bestelemek düzmek, bulmaca türkü ya da ağıt bestelemek düzmek, türkü ya da ağıt bestelemek düzmek tanımı, türkü ya da ağıt bestelemek düzmek, sözlükte türkü ya da ağıt bestelemek düzmek ne, türkü ya da ağıt bestelemek düzmek ne demek, türkü ya da ağıt bestelemek düzmek nedir, bulmaca çözümü türkü ya da ağıt bestelemek düzmek, türkü ya da ağıt bestelemek düzmek açıklaması