Tüm canlıların doğal olarak içinde yaşadıkları, yetiştikleri çevre bulmacada nedir?

Tüm canlıların doğal olarak içinde yaşadıkları, yetiştikleri çevre“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Tüm canlıların doğal olarak içinde yaşadıkları, yetiştikleri çevre” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Tüm canlıların doğal olarak içinde yaşadıkları, yetiştikleri çevre“ sorusuna cevap olarak “HABİTAT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı66

Anahtar Kelimeler:

sözlük tüm canlıların doğal olarak içinde yaşadıkları yetiştikleri çevre, tüm canlıların doğal olarak içinde yaşadıkları yetiştikleri çevre tanımı, tüm canlıların doğal olarak içinde yaşadıkları yetiştikleri çevre açıklaması, bulmaca soruları tüm canlıların doğal olarak içinde yaşadıkları yetiştikleri çevre, bulmaca çözümü tüm canlıların doğal olarak içinde yaşadıkları yetiştikleri çevre, sözlükte tüm canlıların doğal olarak içinde yaşadıkları yetiştikleri çevre ne, bulmaca sözlüğü 'tüm canlıların doğal olarak içinde yaşadıkları yetiştikleri çevre', tüm canlıların doğal olarak içinde yaşadıkları yetiştikleri çevre ne demek, tüm canlıların doğal olarak içinde yaşadıkları yetiştikleri çevre, tüm canlıların doğal olarak içinde yaşadıkları yetiştikleri çevre nedir, sözlükte tüm canlıların doğal olarak içinde yaşadıkları yetiştikleri çevre, bulmacada tüm canlıların doğal olarak içinde yaşadıkları yetiştikleri çevre, bulmaca tüm canlıların doğal olarak içinde yaşadıkları yetiştikleri çevre