Suyu, Şarabı Patlayıncaya Kadar İçmek bulmacada nedir?

Suyu, Şarabı Patlayıncaya Kadar İçmek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Suyu, Şarabı Patlayıncaya Kadar İçmek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Suyu, Şarabı Patlayıncaya Kadar İçmek“ sorusuna cevap olarak “BANDIKMAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

suyu şarabı patlayıncaya kadar i̇çmek, bulmaca suyu şarabı patlayıncaya kadar i̇çmek, bulmaca sözlüğü 'suyu şarabı patlayıncaya kadar i̇çmek', bulmaca çözümü suyu şarabı patlayıncaya kadar i̇çmek, suyu şarabı patlayıncaya kadar i̇çmek tanımı, bulmaca soruları suyu şarabı patlayıncaya kadar i̇çmek, sözlükte suyu şarabı patlayıncaya kadar i̇çmek ne, suyu şarabı patlayıncaya kadar i̇çmek nedir, sözlükte suyu şarabı patlayıncaya kadar i̇çmek, sözlük suyu şarabı patlayıncaya kadar i̇çmek, bulmacada suyu şarabı patlayıncaya kadar i̇çmek, suyu şarabı patlayıncaya kadar i̇çmek açıklaması, suyu şarabı patlayıncaya kadar i̇çmek ne demek