Suyu emme, ıslanma” anlamında eski sözcük bulmacada nedir?

Suyu emme, ıslanma” anlamında eski sözcük“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Suyu emme, ıslanma” anlamında eski sözcük” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Suyu emme, ıslanma” anlamında eski sözcük“ sorusuna cevap olarak “NAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

suyu emme ıslanma” anlamında eski sözcük, bulmaca sözlüğü 'suyu emme ıslanma” anlamında eski sözcük', bulmacada suyu emme ıslanma” anlamında eski sözcük, suyu emme ıslanma” anlamında eski sözcük tanımı, sözlükte suyu emme ıslanma” anlamında eski sözcük, suyu emme ıslanma” anlamında eski sözcük açıklaması, suyu emme ıslanma” anlamında eski sözcük ne demek, bulmaca soruları suyu emme ıslanma” anlamında eski sözcük, suyu emme ıslanma” anlamında eski sözcük nedir, bulmaca çözümü suyu emme ıslanma” anlamında eski sözcük, bulmaca suyu emme ıslanma” anlamında eski sözcük, sözlük suyu emme ıslanma” anlamında eski sözcük, sözlükte suyu emme ıslanma” anlamında eski sözcük ne