Susama benzeyen, tohumları acı olan, halk hekimliğinde tedavi ettiğine inan bulmacada nedir?

Susama benzeyen, tohumları acı olan, halk hekimliğinde tedavi ettiğine inan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Susama benzeyen, tohumları acı olan, halk hekimliğinde tedavi ettiğine inan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Susama benzeyen, tohumları acı olan, halk hekimliğinde tedavi ettiğine inan“ sorusuna cevap olarak “ÜZERLİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

susama benzeyen tohumları acı olan halk hekimliğinde tedavi ettiğine inan açıklaması, bulmaca çözümü susama benzeyen tohumları acı olan halk hekimliğinde tedavi ettiğine inan, sözlük susama benzeyen tohumları acı olan halk hekimliğinde tedavi ettiğine inan, sözlükte susama benzeyen tohumları acı olan halk hekimliğinde tedavi ettiğine inan ne, susama benzeyen tohumları acı olan halk hekimliğinde tedavi ettiğine inan ne demek, susama benzeyen tohumları acı olan halk hekimliğinde tedavi ettiğine inan tanımı, bulmaca sözlüğü 'susama benzeyen tohumları acı olan halk hekimliğinde tedavi ettiğine inan', sözlükte susama benzeyen tohumları acı olan halk hekimliğinde tedavi ettiğine inan, bulmaca soruları susama benzeyen tohumları acı olan halk hekimliğinde tedavi ettiğine inan, bulmacada susama benzeyen tohumları acı olan halk hekimliğinde tedavi ettiğine inan, bulmaca susama benzeyen tohumları acı olan halk hekimliğinde tedavi ettiğine inan, susama benzeyen tohumları acı olan halk hekimliğinde tedavi ettiğine inan nedir, susama benzeyen tohumları acı olan halk hekimliğinde tedavi ettiğine inan