Susama Benzeyen, Tohumları Acı Olan, Halk Hekimliğinde Tedavi Ettiğine İnanılan Bir Bitki bulmacada nedir?

Susama Benzeyen, Tohumları Acı Olan, Halk Hekimliğinde Tedavi Ettiğine İnanılan Bir Bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Susama Benzeyen, Tohumları Acı Olan, Halk Hekimliğinde Tedavi Ettiğine İnanılan Bir Bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Susama Benzeyen, Tohumları Acı Olan, Halk Hekimliğinde Tedavi Ettiğine İnanılan Bir Bitki“ sorusuna cevap olarak “ÜZERLİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı89

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'susama benzeyen tohumları acı olan halk hekimliğinde tedavi ettiğine i̇nanılan bir bitki', susama benzeyen tohumları acı olan halk hekimliğinde tedavi ettiğine i̇nanılan bir bitki nedir, susama benzeyen tohumları acı olan halk hekimliğinde tedavi ettiğine i̇nanılan bir bitki, bulmaca soruları susama benzeyen tohumları acı olan halk hekimliğinde tedavi ettiğine i̇nanılan bir bitki, sözlükte susama benzeyen tohumları acı olan halk hekimliğinde tedavi ettiğine i̇nanılan bir bitki, susama benzeyen tohumları acı olan halk hekimliğinde tedavi ettiğine i̇nanılan bir bitki ne demek, susama benzeyen tohumları acı olan halk hekimliğinde tedavi ettiğine i̇nanılan bir bitki tanımı, bulmaca susama benzeyen tohumları acı olan halk hekimliğinde tedavi ettiğine i̇nanılan bir bitki, susama benzeyen tohumları acı olan halk hekimliğinde tedavi ettiğine i̇nanılan bir bitki açıklaması, bulmacada susama benzeyen tohumları acı olan halk hekimliğinde tedavi ettiğine i̇nanılan bir bitki, sözlükte susama benzeyen tohumları acı olan halk hekimliğinde tedavi ettiğine i̇nanılan bir bitki ne, sözlük susama benzeyen tohumları acı olan halk hekimliğinde tedavi ettiğine i̇nanılan bir bitki, bulmaca çözümü susama benzeyen tohumları acı olan halk hekimliğinde tedavi ettiğine i̇nanılan bir bitki