Sudan, yüzmekten ya da boğulmaktan korkma bulmacada nedir?

Sudan, yüzmekten ya da boğulmaktan korkma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sudan, yüzmekten ya da boğulmaktan korkma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sudan, yüzmekten ya da boğulmaktan korkma“ sorusuna cevap olarak “HİDROFOBİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları sudan yüzmekten ya da boğulmaktan korkma, sözlükte sudan yüzmekten ya da boğulmaktan korkma, sudan yüzmekten ya da boğulmaktan korkma açıklaması, sudan yüzmekten ya da boğulmaktan korkma, sudan yüzmekten ya da boğulmaktan korkma tanımı, bulmaca sözlüğü 'sudan yüzmekten ya da boğulmaktan korkma', sözlük sudan yüzmekten ya da boğulmaktan korkma, bulmacada sudan yüzmekten ya da boğulmaktan korkma, sudan yüzmekten ya da boğulmaktan korkma ne demek, bulmaca çözümü sudan yüzmekten ya da boğulmaktan korkma, sözlükte sudan yüzmekten ya da boğulmaktan korkma ne, sudan yüzmekten ya da boğulmaktan korkma nedir, bulmaca sudan yüzmekten ya da boğulmaktan korkma