Su birikmiş çukur ya da hendek. Bataklık. Küçük su birikintisi,gölcük bulmacada nedir?

Su birikmiş çukur ya da hendek. Bataklık. Küçük su birikintisi,gölcük“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Su birikmiş çukur ya da hendek. Bataklık. Küçük su birikintisi,gölcük” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Su birikmiş çukur ya da hendek. Bataklık. Küçük su birikintisi,gölcük“ sorusuna cevap olarak “AZMAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı69

Anahtar Kelimeler:

sözlükte su birikmiş çukur ya da hendek. bataklık. küçük su birikintisigölcük, bulmaca çözümü su birikmiş çukur ya da hendek. bataklık. küçük su birikintisigölcük, su birikmiş çukur ya da hendek. bataklık. küçük su birikintisigölcük ne demek, su birikmiş çukur ya da hendek. bataklık. küçük su birikintisigölcük, bulmacada su birikmiş çukur ya da hendek. bataklık. küçük su birikintisigölcük, bulmaca soruları su birikmiş çukur ya da hendek. bataklık. küçük su birikintisigölcük, sözlük su birikmiş çukur ya da hendek. bataklık. küçük su birikintisigölcük, su birikmiş çukur ya da hendek. bataklık. küçük su birikintisigölcük nedir, su birikmiş çukur ya da hendek. bataklık. küçük su birikintisigölcük tanımı, sözlükte su birikmiş çukur ya da hendek. bataklık. küçük su birikintisigölcük ne, su birikmiş çukur ya da hendek. bataklık. küçük su birikintisigölcük açıklaması, bulmaca sözlüğü 'su birikmiş çukur ya da hendek. bataklık. küçük su birikintisigölcük', bulmaca su birikmiş çukur ya da hendek. bataklık. küçük su birikintisigölcük