Su birikmiş çukur ya da hendek. Bataklık. Küçük su birikintisi,gölcük bulmacada nedir?

Su birikmiş çukur ya da hendek. Bataklık. Küçük su birikintisi,gölcük“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Su birikmiş çukur ya da hendek. Bataklık. Küçük su birikintisi,gölcük” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Su birikmiş çukur ya da hendek. Bataklık. Küçük su birikintisi,gölcük“ sorusuna cevap olarak “AZMAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı69

Anahtar Kelimeler:

su birikmiş çukur ya da hendek. bataklık. küçük su birikintisigölcük, su birikmiş çukur ya da hendek. bataklık. küçük su birikintisigölcük nedir, sözlükte su birikmiş çukur ya da hendek. bataklık. küçük su birikintisigölcük, bulmaca su birikmiş çukur ya da hendek. bataklık. küçük su birikintisigölcük, bulmaca çözümü su birikmiş çukur ya da hendek. bataklık. küçük su birikintisigölcük, sözlükte su birikmiş çukur ya da hendek. bataklık. küçük su birikintisigölcük ne, bulmaca soruları su birikmiş çukur ya da hendek. bataklık. küçük su birikintisigölcük, su birikmiş çukur ya da hendek. bataklık. küçük su birikintisigölcük ne demek, sözlük su birikmiş çukur ya da hendek. bataklık. küçük su birikintisigölcük, su birikmiş çukur ya da hendek. bataklık. küçük su birikintisigölcük açıklaması, su birikmiş çukur ya da hendek. bataklık. küçük su birikintisigölcük tanımı, bulmacada su birikmiş çukur ya da hendek. bataklık. küçük su birikintisigölcük, bulmaca sözlüğü 'su birikmiş çukur ya da hendek. bataklık. küçük su birikintisigölcük'