Su Kenarlarında Biten, Yaprakları Kama Şeklinde Olan Bir Çeşit Zambak bulmacada nedir?

Su Kenarlarında Biten, Yaprakları Kama Şeklinde Olan Bir Çeşit Zambak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Su Kenarlarında Biten, Yaprakları Kama Şeklinde Olan Bir Çeşit Zambak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Su Kenarlarında Biten, Yaprakları Kama Şeklinde Olan Bir Çeşit Zambak“ sorusuna cevap olarak “BABIRA”, “BABRA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı69

Anahtar Kelimeler:

bulmacada su kenarlarında biten yaprakları kama şeklinde olan bir çeşit zambak, bulmaca su kenarlarında biten yaprakları kama şeklinde olan bir çeşit zambak, bulmaca çözümü su kenarlarında biten yaprakları kama şeklinde olan bir çeşit zambak, su kenarlarında biten yaprakları kama şeklinde olan bir çeşit zambak nedir, bulmaca soruları su kenarlarında biten yaprakları kama şeklinde olan bir çeşit zambak, su kenarlarında biten yaprakları kama şeklinde olan bir çeşit zambak tanımı, bulmaca sözlüğü 'su kenarlarında biten yaprakları kama şeklinde olan bir çeşit zambak', su kenarlarında biten yaprakları kama şeklinde olan bir çeşit zambak, sözlük su kenarlarında biten yaprakları kama şeklinde olan bir çeşit zambak, su kenarlarında biten yaprakları kama şeklinde olan bir çeşit zambak ne demek, sözlükte su kenarlarında biten yaprakları kama şeklinde olan bir çeşit zambak, su kenarlarında biten yaprakları kama şeklinde olan bir çeşit zambak açıklaması, sözlükte su kenarlarında biten yaprakları kama şeklinde olan bir çeşit zambak ne