Sonuca bağlanmamış, sürüncemede kalmış,asılı bulmacada nedir?

Sonuca bağlanmamış, sürüncemede kalmış,asılı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sonuca bağlanmamış, sürüncemede kalmış,asılı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sonuca bağlanmamış, sürüncemede kalmış,asılı“ sorusuna cevap olarak “MUALLAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

sözlük sonuca bağlanmamış sürüncemede kalmışasılı, sözlükte sonuca bağlanmamış sürüncemede kalmışasılı ne, sonuca bağlanmamış sürüncemede kalmışasılı tanımı, bulmaca sözlüğü 'sonuca bağlanmamış sürüncemede kalmışasılı', bulmaca soruları sonuca bağlanmamış sürüncemede kalmışasılı, sonuca bağlanmamış sürüncemede kalmışasılı nedir, bulmaca çözümü sonuca bağlanmamış sürüncemede kalmışasılı, bulmacada sonuca bağlanmamış sürüncemede kalmışasılı, bulmaca sonuca bağlanmamış sürüncemede kalmışasılı, sonuca bağlanmamış sürüncemede kalmışasılı ne demek, sonuca bağlanmamış sürüncemede kalmışasılı açıklaması, sözlükte sonuca bağlanmamış sürüncemede kalmışasılı, sonuca bağlanmamış sürüncemede kalmışasılı