Sonradan Edinilmiş, Sonradan Kazanılmış Olan bulmacada nedir?

Sonradan Edinilmiş, Sonradan Kazanılmış Olan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sonradan Edinilmiş, Sonradan Kazanılmış Olan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sonradan Edinilmiş, Sonradan Kazanılmış Olan“ sorusuna cevap olarak “KESBİ”, “KİSBİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

sözlük sonradan edinilmiş sonradan kazanılmış olan, sonradan edinilmiş sonradan kazanılmış olan açıklaması, bulmacada sonradan edinilmiş sonradan kazanılmış olan, bulmaca çözümü sonradan edinilmiş sonradan kazanılmış olan, sözlükte sonradan edinilmiş sonradan kazanılmış olan ne, bulmaca soruları sonradan edinilmiş sonradan kazanılmış olan, bulmaca sözlüğü 'sonradan edinilmiş sonradan kazanılmış olan', sonradan edinilmiş sonradan kazanılmış olan nedir, sonradan edinilmiş sonradan kazanılmış olan tanımı, sözlükte sonradan edinilmiş sonradan kazanılmış olan, bulmaca sonradan edinilmiş sonradan kazanılmış olan, sonradan edinilmiş sonradan kazanılmış olan, sonradan edinilmiş sonradan kazanılmış olan ne demek