Sonbaharda ekilen, kışa dayanıklı ve yuvarlakça bir buğday çeşidi bulmacada nedir?

Sonbaharda ekilen, kışa dayanıklı ve yuvarlakça bir buğday çeşidi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sonbaharda ekilen, kışa dayanıklı ve yuvarlakça bir buğday çeşidi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sonbaharda ekilen, kışa dayanıklı ve yuvarlakça bir buğday çeşidi“ sorusuna cevap olarak “AKBAŞAK”, “AKKÖSE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı65

Anahtar Kelimeler:

sonbaharda ekilen kışa dayanıklı ve yuvarlakça bir buğday çeşidi nedir, sözlükte sonbaharda ekilen kışa dayanıklı ve yuvarlakça bir buğday çeşidi, sözlük sonbaharda ekilen kışa dayanıklı ve yuvarlakça bir buğday çeşidi, sonbaharda ekilen kışa dayanıklı ve yuvarlakça bir buğday çeşidi açıklaması, bulmaca soruları sonbaharda ekilen kışa dayanıklı ve yuvarlakça bir buğday çeşidi, sonbaharda ekilen kışa dayanıklı ve yuvarlakça bir buğday çeşidi tanımı, bulmaca sonbaharda ekilen kışa dayanıklı ve yuvarlakça bir buğday çeşidi, sonbaharda ekilen kışa dayanıklı ve yuvarlakça bir buğday çeşidi, sözlükte sonbaharda ekilen kışa dayanıklı ve yuvarlakça bir buğday çeşidi ne, sonbaharda ekilen kışa dayanıklı ve yuvarlakça bir buğday çeşidi ne demek, bulmaca çözümü sonbaharda ekilen kışa dayanıklı ve yuvarlakça bir buğday çeşidi, bulmaca sözlüğü 'sonbaharda ekilen kışa dayanıklı ve yuvarlakça bir buğday çeşidi', bulmacada sonbaharda ekilen kışa dayanıklı ve yuvarlakça bir buğday çeşidi