Somut, Gözle Görülüp Elle Tutulabilecek Durumda Olan bulmacada nedir?

Somut, Gözle Görülüp Elle Tutulabilecek Durumda Olan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Somut, Gözle Görülüp Elle Tutulabilecek Durumda Olan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Somut, Gözle Görülüp Elle Tutulabilecek Durumda Olan“ sorusuna cevap olarak “MÜŞAHHAS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

sözlükte somut gözle görülüp elle tutulabilecek durumda olan ne, somut gözle görülüp elle tutulabilecek durumda olan tanımı, bulmaca çözümü somut gözle görülüp elle tutulabilecek durumda olan, somut gözle görülüp elle tutulabilecek durumda olan, sözlükte somut gözle görülüp elle tutulabilecek durumda olan, bulmaca soruları somut gözle görülüp elle tutulabilecek durumda olan, bulmaca somut gözle görülüp elle tutulabilecek durumda olan, somut gözle görülüp elle tutulabilecek durumda olan ne demek, sözlük somut gözle görülüp elle tutulabilecek durumda olan, somut gözle görülüp elle tutulabilecek durumda olan nedir, bulmaca sözlüğü 'somut gözle görülüp elle tutulabilecek durumda olan', somut gözle görülüp elle tutulabilecek durumda olan açıklaması, bulmacada somut gözle görülüp elle tutulabilecek durumda olan