Somut, Gözle Görülüp Elle Tutulabilecek Durumda Olan bulmacada nedir?

Somut, Gözle Görülüp Elle Tutulabilecek Durumda Olan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Somut, Gözle Görülüp Elle Tutulabilecek Durumda Olan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Somut, Gözle Görülüp Elle Tutulabilecek Durumda Olan“ sorusuna cevap olarak “MÜŞAHHAS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

somut gözle görülüp elle tutulabilecek durumda olan nedir, somut gözle görülüp elle tutulabilecek durumda olan ne demek, bulmaca çözümü somut gözle görülüp elle tutulabilecek durumda olan, sözlük somut gözle görülüp elle tutulabilecek durumda olan, somut gözle görülüp elle tutulabilecek durumda olan, somut gözle görülüp elle tutulabilecek durumda olan tanımı, bulmacada somut gözle görülüp elle tutulabilecek durumda olan, bulmaca sözlüğü 'somut gözle görülüp elle tutulabilecek durumda olan', sözlükte somut gözle görülüp elle tutulabilecek durumda olan, somut gözle görülüp elle tutulabilecek durumda olan açıklaması, bulmaca soruları somut gözle görülüp elle tutulabilecek durumda olan, sözlükte somut gözle görülüp elle tutulabilecek durumda olan ne, bulmaca somut gözle görülüp elle tutulabilecek durumda olan