Somun ile sıkıştırılacak parça arasına yerleştirilen, hafif bombeli ortası delik parça bulmacada nedir?

Somun ile sıkıştırılacak parça arasına yerleştirilen, hafif bombeli ortası delik parça“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Somun ile sıkıştırılacak parça arasına yerleştirilen, hafif bombeli ortası delik parça” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Somun ile sıkıştırılacak parça arasına yerleştirilen, hafif bombeli ortası delik parça“ sorusuna cevap olarak “RONDELA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı86

Anahtar Kelimeler:

bulmacada somun ile sıkıştırılacak parça arasına yerleştirilen hafif bombeli ortası delik parça, somun ile sıkıştırılacak parça arasına yerleştirilen hafif bombeli ortası delik parça, somun ile sıkıştırılacak parça arasına yerleştirilen hafif bombeli ortası delik parça tanımı, somun ile sıkıştırılacak parça arasına yerleştirilen hafif bombeli ortası delik parça nedir, somun ile sıkıştırılacak parça arasına yerleştirilen hafif bombeli ortası delik parça ne demek, bulmaca çözümü somun ile sıkıştırılacak parça arasına yerleştirilen hafif bombeli ortası delik parça, bulmaca somun ile sıkıştırılacak parça arasına yerleştirilen hafif bombeli ortası delik parça, somun ile sıkıştırılacak parça arasına yerleştirilen hafif bombeli ortası delik parça açıklaması, bulmaca soruları somun ile sıkıştırılacak parça arasına yerleştirilen hafif bombeli ortası delik parça, sözlük somun ile sıkıştırılacak parça arasına yerleştirilen hafif bombeli ortası delik parça, bulmaca sözlüğü 'somun ile sıkıştırılacak parça arasına yerleştirilen hafif bombeli ortası delik parça', sözlükte somun ile sıkıştırılacak parça arasına yerleştirilen hafif bombeli ortası delik parça ne, sözlükte somun ile sıkıştırılacak parça arasına yerleştirilen hafif bombeli ortası delik parça