Soğuk havalarda, su buğusunun yerde, bitkiler, ağaçlar ve öteki nesneler üz bulmacada nedir?

Soğuk havalarda, su buğusunun yerde, bitkiler, ağaçlar ve öteki nesneler üz“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Soğuk havalarda, su buğusunun yerde, bitkiler, ağaçlar ve öteki nesneler üz” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Soğuk havalarda, su buğusunun yerde, bitkiler, ağaçlar ve öteki nesneler üz“ sorusuna cevap olarak “KIRAĞI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlük soğuk havalarda su buğusunun yerde bitkiler ağaçlar ve öteki nesneler üz, bulmaca soğuk havalarda su buğusunun yerde bitkiler ağaçlar ve öteki nesneler üz, soğuk havalarda su buğusunun yerde bitkiler ağaçlar ve öteki nesneler üz tanımı, sözlükte soğuk havalarda su buğusunun yerde bitkiler ağaçlar ve öteki nesneler üz ne, bulmaca soruları soğuk havalarda su buğusunun yerde bitkiler ağaçlar ve öteki nesneler üz, soğuk havalarda su buğusunun yerde bitkiler ağaçlar ve öteki nesneler üz ne demek, soğuk havalarda su buğusunun yerde bitkiler ağaçlar ve öteki nesneler üz açıklaması, bulmaca sözlüğü 'soğuk havalarda su buğusunun yerde bitkiler ağaçlar ve öteki nesneler üz', soğuk havalarda su buğusunun yerde bitkiler ağaçlar ve öteki nesneler üz nedir, bulmacada soğuk havalarda su buğusunun yerde bitkiler ağaçlar ve öteki nesneler üz, bulmaca çözümü soğuk havalarda su buğusunun yerde bitkiler ağaçlar ve öteki nesneler üz, soğuk havalarda su buğusunun yerde bitkiler ağaçlar ve öteki nesneler üz, sözlükte soğuk havalarda su buğusunun yerde bitkiler ağaçlar ve öteki nesneler üz