Soğan, domates, maydanoz ve salçayla yapılan bir tür salata bulmacada nedir?

Soğan, domates, maydanoz ve salçayla yapılan bir tür salata“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Soğan, domates, maydanoz ve salçayla yapılan bir tür salata” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Soğan, domates, maydanoz ve salçayla yapılan bir tür salata“ sorusuna cevap olarak “BOSTANA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı59

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soğan domates maydanoz ve salçayla yapılan bir tür salata, bulmaca çözümü soğan domates maydanoz ve salçayla yapılan bir tür salata, bulmacada soğan domates maydanoz ve salçayla yapılan bir tür salata, sözlük soğan domates maydanoz ve salçayla yapılan bir tür salata, sözlükte soğan domates maydanoz ve salçayla yapılan bir tür salata, soğan domates maydanoz ve salçayla yapılan bir tür salata tanımı, bulmaca sözlüğü 'soğan domates maydanoz ve salçayla yapılan bir tür salata', sözlükte soğan domates maydanoz ve salçayla yapılan bir tür salata ne, bulmaca soruları soğan domates maydanoz ve salçayla yapılan bir tür salata, soğan domates maydanoz ve salçayla yapılan bir tür salata nedir, soğan domates maydanoz ve salçayla yapılan bir tür salata, soğan domates maydanoz ve salçayla yapılan bir tür salata açıklaması, soğan domates maydanoz ve salçayla yapılan bir tür salata ne demek