Soğan, bulgur, domates, kırmızı biberle yapılan bir tür sarma bulmacada nedir?

Soğan, bulgur, domates, kırmızı biberle yapılan bir tür sarma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Soğan, bulgur, domates, kırmızı biberle yapılan bir tür sarma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Soğan, bulgur, domates, kırmızı biberle yapılan bir tür sarma“ sorusuna cevap olarak “BAT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları soğan bulgur domates kırmızı biberle yapılan bir tür sarma, bulmacada soğan bulgur domates kırmızı biberle yapılan bir tür sarma, sözlük soğan bulgur domates kırmızı biberle yapılan bir tür sarma, soğan bulgur domates kırmızı biberle yapılan bir tür sarma açıklaması, sözlükte soğan bulgur domates kırmızı biberle yapılan bir tür sarma, soğan bulgur domates kırmızı biberle yapılan bir tür sarma, soğan bulgur domates kırmızı biberle yapılan bir tür sarma tanımı, soğan bulgur domates kırmızı biberle yapılan bir tür sarma ne demek, bulmaca çözümü soğan bulgur domates kırmızı biberle yapılan bir tür sarma, bulmaca sözlüğü 'soğan bulgur domates kırmızı biberle yapılan bir tür sarma', sözlükte soğan bulgur domates kırmızı biberle yapılan bir tür sarma ne, soğan bulgur domates kırmızı biberle yapılan bir tür sarma nedir, bulmaca soğan bulgur domates kırmızı biberle yapılan bir tür sarma