Siyasal içerikli mizah ögesini birleştiren, 1950 kuşağının en önemli Türk K ALİ bulmacada nedir?

Siyasal içerikli mizah ögesini birleştiren, 1950 kuşağının en önemli Türk K ALİ“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Siyasal içerikli mizah ögesini birleştiren, 1950 kuşağının en önemli Türk K ALİ” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Siyasal içerikli mizah ögesini birleştiren, 1950 kuşağının en önemli Türk K ALİ“ sorusuna cevap olarak “ULVİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı79

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'siyasal içerikli mizah ögesini birleştiren 1950 kuşağının en önemli türk k ali̇', bulmaca siyasal içerikli mizah ögesini birleştiren 1950 kuşağının en önemli türk k ali̇, bulmacada siyasal içerikli mizah ögesini birleştiren 1950 kuşağının en önemli türk k ali̇, bulmaca çözümü siyasal içerikli mizah ögesini birleştiren 1950 kuşağının en önemli türk k ali̇, bulmaca soruları siyasal içerikli mizah ögesini birleştiren 1950 kuşağının en önemli türk k ali̇, sözlükte siyasal içerikli mizah ögesini birleştiren 1950 kuşağının en önemli türk k ali̇, siyasal içerikli mizah ögesini birleştiren 1950 kuşağının en önemli türk k ali̇ ne demek, siyasal içerikli mizah ögesini birleştiren 1950 kuşağının en önemli türk k ali̇ nedir, siyasal içerikli mizah ögesini birleştiren 1950 kuşağının en önemli türk k ali̇ tanımı, sözlükte siyasal içerikli mizah ögesini birleştiren 1950 kuşağının en önemli türk k ali̇ ne, siyasal içerikli mizah ögesini birleştiren 1950 kuşağının en önemli türk k ali̇ açıklaması, siyasal içerikli mizah ögesini birleştiren 1950 kuşağının en önemli türk k ali̇, sözlük siyasal içerikli mizah ögesini birleştiren 1950 kuşağının en önemli türk k ali̇