Siyah Renkli, Kalın Kabuklu, Büyük Çekirdekli Bir Çeşit Üzüm bulmacada nedir?

Siyah Renkli, Kalın Kabuklu, Büyük Çekirdekli Bir Çeşit Üzüm“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Siyah Renkli, Kalın Kabuklu, Büyük Çekirdekli Bir Çeşit Üzüm” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Siyah Renkli, Kalın Kabuklu, Büyük Çekirdekli Bir Çeşit Üzüm“ sorusuna cevap olarak “HOROZBUDAĞI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

siyah renkli kalın kabuklu büyük çekirdekli bir çeşit üzüm nedir, bulmacada siyah renkli kalın kabuklu büyük çekirdekli bir çeşit üzüm, sözlük siyah renkli kalın kabuklu büyük çekirdekli bir çeşit üzüm, bulmaca soruları siyah renkli kalın kabuklu büyük çekirdekli bir çeşit üzüm, siyah renkli kalın kabuklu büyük çekirdekli bir çeşit üzüm, bulmaca sözlüğü 'siyah renkli kalın kabuklu büyük çekirdekli bir çeşit üzüm', sözlükte siyah renkli kalın kabuklu büyük çekirdekli bir çeşit üzüm ne, siyah renkli kalın kabuklu büyük çekirdekli bir çeşit üzüm açıklaması, bulmaca siyah renkli kalın kabuklu büyük çekirdekli bir çeşit üzüm, sözlükte siyah renkli kalın kabuklu büyük çekirdekli bir çeşit üzüm, siyah renkli kalın kabuklu büyük çekirdekli bir çeşit üzüm tanımı, bulmaca çözümü siyah renkli kalın kabuklu büyük çekirdekli bir çeşit üzüm, siyah renkli kalın kabuklu büyük çekirdekli bir çeşit üzüm ne demek