Sivas yöresine özgü,kuşbaşı et ve kuru üzümle yapılan bir yemek bulmacada nedir?

Sivas yöresine özgü,kuşbaşı et ve kuru üzümle yapılan bir yemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sivas yöresine özgü,kuşbaşı et ve kuru üzümle yapılan bir yemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sivas yöresine özgü,kuşbaşı et ve kuru üzümle yapılan bir yemek“ sorusuna cevap olarak “ÜZüMLEME” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı63

Anahtar Kelimeler:

sivas yöresine özgükuşbaşı et ve kuru üzümle yapılan bir yemek açıklaması, bulmaca soruları sivas yöresine özgükuşbaşı et ve kuru üzümle yapılan bir yemek, bulmaca sivas yöresine özgükuşbaşı et ve kuru üzümle yapılan bir yemek, sözlükte sivas yöresine özgükuşbaşı et ve kuru üzümle yapılan bir yemek, bulmaca sözlüğü 'sivas yöresine özgükuşbaşı et ve kuru üzümle yapılan bir yemek', sivas yöresine özgükuşbaşı et ve kuru üzümle yapılan bir yemek tanımı, sivas yöresine özgükuşbaşı et ve kuru üzümle yapılan bir yemek nedir, sözlükte sivas yöresine özgükuşbaşı et ve kuru üzümle yapılan bir yemek ne, bulmacada sivas yöresine özgükuşbaşı et ve kuru üzümle yapılan bir yemek, sivas yöresine özgükuşbaşı et ve kuru üzümle yapılan bir yemek, sivas yöresine özgükuşbaşı et ve kuru üzümle yapılan bir yemek ne demek, sözlük sivas yöresine özgükuşbaşı et ve kuru üzümle yapılan bir yemek, bulmaca çözümü sivas yöresine özgükuşbaşı et ve kuru üzümle yapılan bir yemek