Sinop ilinde, zengin bir kuş yapısına sahip olan ve “tabiatı koruma alanı” bulmacada nedir?

Sinop ilinde, zengin bir kuş yapısına sahip olan ve “tabiatı koruma alanı”“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sinop ilinde, zengin bir kuş yapısına sahip olan ve “tabiatı koruma alanı”” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sinop ilinde, zengin bir kuş yapısına sahip olan ve “tabiatı koruma alanı”“ sorusuna cevap olarak “SARIKUM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları sinop ilinde zengin bir kuş yapısına sahip olan ve “tabiatı koruma alanı”, sinop ilinde zengin bir kuş yapısına sahip olan ve “tabiatı koruma alanı” tanımı, bulmacada sinop ilinde zengin bir kuş yapısına sahip olan ve “tabiatı koruma alanı”, sözlük sinop ilinde zengin bir kuş yapısına sahip olan ve “tabiatı koruma alanı”, sinop ilinde zengin bir kuş yapısına sahip olan ve “tabiatı koruma alanı” nedir, sinop ilinde zengin bir kuş yapısına sahip olan ve “tabiatı koruma alanı” ne demek, bulmaca sözlüğü 'sinop ilinde zengin bir kuş yapısına sahip olan ve “tabiatı koruma alanı”', sözlükte sinop ilinde zengin bir kuş yapısına sahip olan ve “tabiatı koruma alanı” ne, sözlükte sinop ilinde zengin bir kuş yapısına sahip olan ve “tabiatı koruma alanı”, bulmaca çözümü sinop ilinde zengin bir kuş yapısına sahip olan ve “tabiatı koruma alanı”, sinop ilinde zengin bir kuş yapısına sahip olan ve “tabiatı koruma alanı”, bulmaca sinop ilinde zengin bir kuş yapısına sahip olan ve “tabiatı koruma alanı”, sinop ilinde zengin bir kuş yapısına sahip olan ve “tabiatı koruma alanı” açıklaması