Sindirim güçlüğü, hazımsızlık bulmacada nedir?

Sindirim güçlüğü, hazımsızlık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sindirim güçlüğü, hazımsızlık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sindirim güçlüğü, hazımsızlık“ sorusuna cevap olarak “DİSPEPSİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'sindirim güçlüğü hazımsızlık', sindirim güçlüğü hazımsızlık, sindirim güçlüğü hazımsızlık ne demek, sindirim güçlüğü hazımsızlık açıklaması, bulmacada sindirim güçlüğü hazımsızlık, sözlük sindirim güçlüğü hazımsızlık, sözlükte sindirim güçlüğü hazımsızlık, bulmaca sindirim güçlüğü hazımsızlık, sözlükte sindirim güçlüğü hazımsızlık ne, bulmaca çözümü sindirim güçlüğü hazımsızlık, bulmaca soruları sindirim güçlüğü hazımsızlık, sindirim güçlüğü hazımsızlık tanımı, sindirim güçlüğü hazımsızlık nedir