Sindirim güçlüğü, hazımsızlık bulmacada nedir?

Sindirim güçlüğü, hazımsızlık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sindirim güçlüğü, hazımsızlık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sindirim güçlüğü, hazımsızlık“ sorusuna cevap olarak “DİSPEPSİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

sözlükte sindirim güçlüğü hazımsızlık ne, bulmaca soruları sindirim güçlüğü hazımsızlık, bulmaca sindirim güçlüğü hazımsızlık, sindirim güçlüğü hazımsızlık tanımı, sözlük sindirim güçlüğü hazımsızlık, sindirim güçlüğü hazımsızlık ne demek, sindirim güçlüğü hazımsızlık nedir, bulmaca sözlüğü 'sindirim güçlüğü hazımsızlık', bulmaca çözümü sindirim güçlüğü hazımsızlık, bulmacada sindirim güçlüğü hazımsızlık, sindirim güçlüğü hazımsızlık açıklaması, sözlükte sindirim güçlüğü hazımsızlık, sindirim güçlüğü hazımsızlık