Sim, gümüş veya ipek ipliklerin bükülmesiyle hazırlanan ve el işlemelerinde bulmacada nedir?

Sim, gümüş veya ipek ipliklerin bükülmesiyle hazırlanan ve el işlemelerinde“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sim, gümüş veya ipek ipliklerin bükülmesiyle hazırlanan ve el işlemelerinde” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sim, gümüş veya ipek ipliklerin bükülmesiyle hazırlanan ve el işlemelerinde“ sorusuna cevap olarak “KORDONE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte sim gümüş veya ipek ipliklerin bükülmesiyle hazırlanan ve el işlemelerinde, bulmacada sim gümüş veya ipek ipliklerin bükülmesiyle hazırlanan ve el işlemelerinde, sim gümüş veya ipek ipliklerin bükülmesiyle hazırlanan ve el işlemelerinde ne demek, bulmaca sim gümüş veya ipek ipliklerin bükülmesiyle hazırlanan ve el işlemelerinde, sözlükte sim gümüş veya ipek ipliklerin bükülmesiyle hazırlanan ve el işlemelerinde ne, sim gümüş veya ipek ipliklerin bükülmesiyle hazırlanan ve el işlemelerinde açıklaması, sim gümüş veya ipek ipliklerin bükülmesiyle hazırlanan ve el işlemelerinde, bulmaca soruları sim gümüş veya ipek ipliklerin bükülmesiyle hazırlanan ve el işlemelerinde, sim gümüş veya ipek ipliklerin bükülmesiyle hazırlanan ve el işlemelerinde tanımı, bulmaca sözlüğü 'sim gümüş veya ipek ipliklerin bükülmesiyle hazırlanan ve el işlemelerinde', sim gümüş veya ipek ipliklerin bükülmesiyle hazırlanan ve el işlemelerinde nedir, sözlük sim gümüş veya ipek ipliklerin bükülmesiyle hazırlanan ve el işlemelerinde, bulmaca çözümü sim gümüş veya ipek ipliklerin bükülmesiyle hazırlanan ve el işlemelerinde