Silisli sert kabukları olan ve fosilleri, kalın yer katmanları oluşturan bi bulmacada nedir?

Silisli sert kabukları olan ve fosilleri, kalın yer katmanları oluşturan bi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Silisli sert kabukları olan ve fosilleri, kalın yer katmanları oluşturan bi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Silisli sert kabukları olan ve fosilleri, kalın yer katmanları oluşturan bi“ sorusuna cevap olarak “DİYATOME” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü silisli sert kabukları olan ve fosilleri kalın yer katmanları oluşturan bi, sözlük silisli sert kabukları olan ve fosilleri kalın yer katmanları oluşturan bi, silisli sert kabukları olan ve fosilleri kalın yer katmanları oluşturan bi açıklaması, sözlükte silisli sert kabukları olan ve fosilleri kalın yer katmanları oluşturan bi, bulmaca sözlüğü 'silisli sert kabukları olan ve fosilleri kalın yer katmanları oluşturan bi', bulmaca soruları silisli sert kabukları olan ve fosilleri kalın yer katmanları oluşturan bi, silisli sert kabukları olan ve fosilleri kalın yer katmanları oluşturan bi tanımı, silisli sert kabukları olan ve fosilleri kalın yer katmanları oluşturan bi nedir, silisli sert kabukları olan ve fosilleri kalın yer katmanları oluşturan bi, bulmaca silisli sert kabukları olan ve fosilleri kalın yer katmanları oluşturan bi, sözlükte silisli sert kabukları olan ve fosilleri kalın yer katmanları oluşturan bi ne, bulmacada silisli sert kabukları olan ve fosilleri kalın yer katmanları oluşturan bi, silisli sert kabukları olan ve fosilleri kalın yer katmanları oluşturan bi ne demek