Siirt yöresine özgü, tandırda pişirilen bir tür ekmek bulmacada nedir?

Siirt yöresine özgü, tandırda pişirilen bir tür ekmek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Siirt yöresine özgü, tandırda pişirilen bir tür ekmek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Siirt yöresine özgü, tandırda pişirilen bir tür ekmek“ sorusuna cevap olarak “GÜBAYE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları siirt yöresine özgü tandırda pişirilen bir tür ekmek, bulmaca siirt yöresine özgü tandırda pişirilen bir tür ekmek, sözlük siirt yöresine özgü tandırda pişirilen bir tür ekmek, sözlükte siirt yöresine özgü tandırda pişirilen bir tür ekmek, siirt yöresine özgü tandırda pişirilen bir tür ekmek nedir, siirt yöresine özgü tandırda pişirilen bir tür ekmek ne demek, bulmaca sözlüğü 'siirt yöresine özgü tandırda pişirilen bir tür ekmek', siirt yöresine özgü tandırda pişirilen bir tür ekmek tanımı, bulmacada siirt yöresine özgü tandırda pişirilen bir tür ekmek, sözlükte siirt yöresine özgü tandırda pişirilen bir tür ekmek ne, bulmaca çözümü siirt yöresine özgü tandırda pişirilen bir tür ekmek, siirt yöresine özgü tandırda pişirilen bir tür ekmek açıklaması, siirt yöresine özgü tandırda pişirilen bir tür ekmek