Siirt yöresine özgü, kurut da denilen kurutulmuş yoğurt bulmacada nedir?

Siirt yöresine özgü, kurut da denilen kurutulmuş yoğurt“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Siirt yöresine özgü, kurut da denilen kurutulmuş yoğurt” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Siirt yöresine özgü, kurut da denilen kurutulmuş yoğurt“ sorusuna cevap olarak “KEŞK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı55

Anahtar Kelimeler:

sözlükte siirt yöresine özgü kurut da denilen kurutulmuş yoğurt ne, bulmacada siirt yöresine özgü kurut da denilen kurutulmuş yoğurt, bulmaca siirt yöresine özgü kurut da denilen kurutulmuş yoğurt, sözlük siirt yöresine özgü kurut da denilen kurutulmuş yoğurt, siirt yöresine özgü kurut da denilen kurutulmuş yoğurt açıklaması, bulmaca çözümü siirt yöresine özgü kurut da denilen kurutulmuş yoğurt, siirt yöresine özgü kurut da denilen kurutulmuş yoğurt tanımı, siirt yöresine özgü kurut da denilen kurutulmuş yoğurt nedir, bulmaca sözlüğü 'siirt yöresine özgü kurut da denilen kurutulmuş yoğurt', bulmaca soruları siirt yöresine özgü kurut da denilen kurutulmuş yoğurt, siirt yöresine özgü kurut da denilen kurutulmuş yoğurt, siirt yöresine özgü kurut da denilen kurutulmuş yoğurt ne demek, sözlükte siirt yöresine özgü kurut da denilen kurutulmuş yoğurt