Siirt yöresine özgü, et, bulgur ve sarımsakla hazırlanan bir tür köfte bulmacada nedir?

Siirt yöresine özgü, et, bulgur ve sarımsakla hazırlanan bir tür köfte“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Siirt yöresine özgü, et, bulgur ve sarımsakla hazırlanan bir tür köfte” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Siirt yöresine özgü, et, bulgur ve sarımsakla hazırlanan bir tür köfte“ sorusuna cevap olarak “KİTELFUM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı70

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları siirt yöresine özgü et bulgur ve sarımsakla hazırlanan bir tür köfte, bulmaca çözümü siirt yöresine özgü et bulgur ve sarımsakla hazırlanan bir tür köfte, siirt yöresine özgü et bulgur ve sarımsakla hazırlanan bir tür köfte açıklaması, siirt yöresine özgü et bulgur ve sarımsakla hazırlanan bir tür köfte tanımı, siirt yöresine özgü et bulgur ve sarımsakla hazırlanan bir tür köfte nedir, sözlükte siirt yöresine özgü et bulgur ve sarımsakla hazırlanan bir tür köfte ne, sözlükte siirt yöresine özgü et bulgur ve sarımsakla hazırlanan bir tür köfte, bulmaca sözlüğü 'siirt yöresine özgü et bulgur ve sarımsakla hazırlanan bir tür köfte', siirt yöresine özgü et bulgur ve sarımsakla hazırlanan bir tür köfte, bulmaca siirt yöresine özgü et bulgur ve sarımsakla hazırlanan bir tür köfte, siirt yöresine özgü et bulgur ve sarımsakla hazırlanan bir tür köfte ne demek, sözlük siirt yöresine özgü et bulgur ve sarımsakla hazırlanan bir tür köfte, bulmacada siirt yöresine özgü et bulgur ve sarımsakla hazırlanan bir tür köfte