Siirt yöresine özgü, “kurut” da denilen kurutulmuş yoğurt bulmacada nedir?

Siirt yöresine özgü, “kurut” da denilen kurutulmuş yoğurt“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Siirt yöresine özgü, “kurut” da denilen kurutulmuş yoğurt” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Siirt yöresine özgü, “kurut” da denilen kurutulmuş yoğurt“ sorusuna cevap olarak “KEŞK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı57

Anahtar Kelimeler:

sözlük siirt yöresine özgü “kurut” da denilen kurutulmuş yoğurt, bulmaca sözlüğü 'siirt yöresine özgü “kurut” da denilen kurutulmuş yoğurt', siirt yöresine özgü “kurut” da denilen kurutulmuş yoğurt ne demek, siirt yöresine özgü “kurut” da denilen kurutulmuş yoğurt nedir, sözlükte siirt yöresine özgü “kurut” da denilen kurutulmuş yoğurt ne, bulmacada siirt yöresine özgü “kurut” da denilen kurutulmuş yoğurt, siirt yöresine özgü “kurut” da denilen kurutulmuş yoğurt, siirt yöresine özgü “kurut” da denilen kurutulmuş yoğurt tanımı, sözlükte siirt yöresine özgü “kurut” da denilen kurutulmuş yoğurt, bulmaca siirt yöresine özgü “kurut” da denilen kurutulmuş yoğurt, bulmaca çözümü siirt yöresine özgü “kurut” da denilen kurutulmuş yoğurt, bulmaca soruları siirt yöresine özgü “kurut” da denilen kurutulmuş yoğurt, siirt yöresine özgü “kurut” da denilen kurutulmuş yoğurt açıklaması