Sert, siyah ve ağır bir tahta bulmacada nedir?

Sert, siyah ve ağır bir tahta“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sert, siyah ve ağır bir tahta” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sert, siyah ve ağır bir tahta“ sorusuna cevap olarak “ABANOZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

sözlükte sert siyah ve ağır bir tahta ne, sert siyah ve ağır bir tahta nedir, bulmaca soruları sert siyah ve ağır bir tahta, bulmaca sert siyah ve ağır bir tahta, bulmaca sözlüğü 'sert siyah ve ağır bir tahta', sözlükte sert siyah ve ağır bir tahta, bulmacada sert siyah ve ağır bir tahta, bulmaca çözümü sert siyah ve ağır bir tahta, sert siyah ve ağır bir tahta, sözlük sert siyah ve ağır bir tahta, sert siyah ve ağır bir tahta tanımı, sert siyah ve ağır bir tahta ne demek, sert siyah ve ağır bir tahta açıklaması