Sersemleşmiş, şaşkınlaşmış olan, sözü kolayca anlamayan bulmacada nedir?

Sersemleşmiş, şaşkınlaşmış olan, sözü kolayca anlamayan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sersemleşmiş, şaşkınlaşmış olan, sözü kolayca anlamayan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sersemleşmiş, şaşkınlaşmış olan, sözü kolayca anlamayan“ sorusuna cevap olarak “SANGI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı55

Anahtar Kelimeler:

sersemleşmiş şaşkınlaşmış olan sözü kolayca anlamayan, sersemleşmiş şaşkınlaşmış olan sözü kolayca anlamayan açıklaması, bulmacada sersemleşmiş şaşkınlaşmış olan sözü kolayca anlamayan, sözlük sersemleşmiş şaşkınlaşmış olan sözü kolayca anlamayan, sersemleşmiş şaşkınlaşmış olan sözü kolayca anlamayan nedir, sözlükte sersemleşmiş şaşkınlaşmış olan sözü kolayca anlamayan ne, bulmaca sözlüğü 'sersemleşmiş şaşkınlaşmış olan sözü kolayca anlamayan', sersemleşmiş şaşkınlaşmış olan sözü kolayca anlamayan tanımı, bulmaca sersemleşmiş şaşkınlaşmış olan sözü kolayca anlamayan, sersemleşmiş şaşkınlaşmış olan sözü kolayca anlamayan ne demek, sözlükte sersemleşmiş şaşkınlaşmış olan sözü kolayca anlamayan, bulmaca soruları sersemleşmiş şaşkınlaşmış olan sözü kolayca anlamayan, bulmaca çözümü sersemleşmiş şaşkınlaşmış olan sözü kolayca anlamayan