Semizotugillerden, etli ve mayhoş yaprakları sebze olarak yenilen otsu bir bulmacada nedir?

Semizotugillerden, etli ve mayhoş yaprakları sebze olarak yenilen otsu bir“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Semizotugillerden, etli ve mayhoş yaprakları sebze olarak yenilen otsu bir” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Semizotugillerden, etli ve mayhoş yaprakları sebze olarak yenilen otsu bir“ sorusuna cevap olarak “SEMİZOTU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

bulmacada semizotugillerden etli ve mayhoş yaprakları sebze olarak yenilen otsu bir, bulmaca çözümü semizotugillerden etli ve mayhoş yaprakları sebze olarak yenilen otsu bir, sözlük semizotugillerden etli ve mayhoş yaprakları sebze olarak yenilen otsu bir, semizotugillerden etli ve mayhoş yaprakları sebze olarak yenilen otsu bir, bulmaca sözlüğü 'semizotugillerden etli ve mayhoş yaprakları sebze olarak yenilen otsu bir', bulmaca semizotugillerden etli ve mayhoş yaprakları sebze olarak yenilen otsu bir, semizotugillerden etli ve mayhoş yaprakları sebze olarak yenilen otsu bir ne demek, semizotugillerden etli ve mayhoş yaprakları sebze olarak yenilen otsu bir açıklaması, sözlükte semizotugillerden etli ve mayhoş yaprakları sebze olarak yenilen otsu bir, semizotugillerden etli ve mayhoş yaprakları sebze olarak yenilen otsu bir tanımı, sözlükte semizotugillerden etli ve mayhoş yaprakları sebze olarak yenilen otsu bir ne, bulmaca soruları semizotugillerden etli ve mayhoş yaprakları sebze olarak yenilen otsu bir, semizotugillerden etli ve mayhoş yaprakları sebze olarak yenilen otsu bir nedir