Selvi Yaprağına Benzer Uzun, Karışık Bir Ot bulmacada nedir?

Selvi Yaprağına Benzer Uzun, Karışık Bir Ot“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Selvi Yaprağına Benzer Uzun, Karışık Bir Ot” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Selvi Yaprağına Benzer Uzun, Karışık Bir Ot“ sorusuna cevap olarak “ÜMLUC” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları selvi yaprağına benzer uzun karışık bir ot, selvi yaprağına benzer uzun karışık bir ot ne demek, selvi yaprağına benzer uzun karışık bir ot tanımı, sözlükte selvi yaprağına benzer uzun karışık bir ot ne, sözlük selvi yaprağına benzer uzun karışık bir ot, selvi yaprağına benzer uzun karışık bir ot nedir, bulmaca çözümü selvi yaprağına benzer uzun karışık bir ot, bulmaca sözlüğü 'selvi yaprağına benzer uzun karışık bir ot', bulmacada selvi yaprağına benzer uzun karışık bir ot, sözlükte selvi yaprağına benzer uzun karışık bir ot, bulmaca selvi yaprağına benzer uzun karışık bir ot, selvi yaprağına benzer uzun karışık bir ot açıklaması, selvi yaprağına benzer uzun karışık bir ot