Sazı kurmaya yarayan burgu, kulak bulmacada nedir?

Sazı kurmaya yarayan burgu, kulak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sazı kurmaya yarayan burgu, kulak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sazı kurmaya yarayan burgu, kulak“ sorusuna cevap olarak “KÖK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

bulmacada sazı kurmaya yarayan burgu kulak, bulmaca sözlüğü 'sazı kurmaya yarayan burgu kulak', sazı kurmaya yarayan burgu kulak açıklaması, sazı kurmaya yarayan burgu kulak nedir, sözlükte sazı kurmaya yarayan burgu kulak, sazı kurmaya yarayan burgu kulak ne demek, sözlük sazı kurmaya yarayan burgu kulak, bulmaca çözümü sazı kurmaya yarayan burgu kulak, sazı kurmaya yarayan burgu kulak tanımı, bulmaca soruları sazı kurmaya yarayan burgu kulak, bulmaca sazı kurmaya yarayan burgu kulak, sazı kurmaya yarayan burgu kulak, sözlükte sazı kurmaya yarayan burgu kulak ne