Saymak,değer vermek anlamında yerel sözcük bulmacada nedir?

Saymak,değer vermek anlamında yerel sözcük“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Saymak,değer vermek anlamında yerel sözcük” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Saymak,değer vermek anlamında yerel sözcük“ sorusuna cevap olarak “UNAMAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

bulmaca saymakdeğer vermek anlamında yerel sözcük, saymakdeğer vermek anlamında yerel sözcük nedir, saymakdeğer vermek anlamında yerel sözcük, sözlükte saymakdeğer vermek anlamında yerel sözcük ne, bulmaca çözümü saymakdeğer vermek anlamında yerel sözcük, saymakdeğer vermek anlamında yerel sözcük açıklaması, bulmaca sözlüğü 'saymakdeğer vermek anlamında yerel sözcük', saymakdeğer vermek anlamında yerel sözcük tanımı, saymakdeğer vermek anlamında yerel sözcük ne demek, bulmaca soruları saymakdeğer vermek anlamında yerel sözcük, bulmacada saymakdeğer vermek anlamında yerel sözcük, sözlükte saymakdeğer vermek anlamında yerel sözcük, sözlük saymakdeğer vermek anlamında yerel sözcük