Satrançta, Oyunun Sonra Devam Edilmek Üzere Ertelenmesi bulmacada nedir?

Satrançta, Oyunun Sonra Devam Edilmek Üzere Ertelenmesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Satrançta, Oyunun Sonra Devam Edilmek Üzere Ertelenmesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Satrançta, Oyunun Sonra Devam Edilmek Üzere Ertelenmesi“ sorusuna cevap olarak “AJURNE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı55

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü satrançta oyunun sonra devam edilmek üzere ertelenmesi, sözlükte satrançta oyunun sonra devam edilmek üzere ertelenmesi, bulmaca satrançta oyunun sonra devam edilmek üzere ertelenmesi, sözlük satrançta oyunun sonra devam edilmek üzere ertelenmesi, satrançta oyunun sonra devam edilmek üzere ertelenmesi, satrançta oyunun sonra devam edilmek üzere ertelenmesi ne demek, satrançta oyunun sonra devam edilmek üzere ertelenmesi açıklaması, satrançta oyunun sonra devam edilmek üzere ertelenmesi nedir, bulmaca sözlüğü 'satrançta oyunun sonra devam edilmek üzere ertelenmesi', satrançta oyunun sonra devam edilmek üzere ertelenmesi tanımı, bulmaca soruları satrançta oyunun sonra devam edilmek üzere ertelenmesi, bulmacada satrançta oyunun sonra devam edilmek üzere ertelenmesi, sözlükte satrançta oyunun sonra devam edilmek üzere ertelenmesi ne