Sara Hastalığına Tutulmuş, Saralı bulmacada nedir?

Sara Hastalığına Tutulmuş, Saralı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sara Hastalığına Tutulmuş, Saralı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sara Hastalığına Tutulmuş, Saralı“ sorusuna cevap olarak “MASRU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

sara hastalığına tutulmuş saralı tanımı, bulmaca sözlüğü 'sara hastalığına tutulmuş saralı', sara hastalığına tutulmuş saralı ne demek, bulmaca çözümü sara hastalığına tutulmuş saralı, sara hastalığına tutulmuş saralı, bulmacada sara hastalığına tutulmuş saralı, bulmaca sara hastalığına tutulmuş saralı, sözlük sara hastalığına tutulmuş saralı, sara hastalığına tutulmuş saralı açıklaması, sözlükte sara hastalığına tutulmuş saralı, bulmaca soruları sara hastalığına tutulmuş saralı, sara hastalığına tutulmuş saralı nedir, sözlükte sara hastalığına tutulmuş saralı ne