Sarımsak, yumurta sarısı ve zeytinyağından oluşan soğuk sos bulmacada nedir?

Sarımsak, yumurta sarısı ve zeytinyağından oluşan soğuk sos“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sarımsak, yumurta sarısı ve zeytinyağından oluşan soğuk sos” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sarımsak, yumurta sarısı ve zeytinyağından oluşan soğuk sos“ sorusuna cevap olarak “AYOLİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı59

Anahtar Kelimeler:

sarımsak yumurta sarısı ve zeytinyağından oluşan soğuk sos açıklaması, bulmaca sözlüğü 'sarımsak yumurta sarısı ve zeytinyağından oluşan soğuk sos', sözlükte sarımsak yumurta sarısı ve zeytinyağından oluşan soğuk sos ne, sarımsak yumurta sarısı ve zeytinyağından oluşan soğuk sos nedir, sarımsak yumurta sarısı ve zeytinyağından oluşan soğuk sos ne demek, bulmaca çözümü sarımsak yumurta sarısı ve zeytinyağından oluşan soğuk sos, sarımsak yumurta sarısı ve zeytinyağından oluşan soğuk sos tanımı, bulmaca soruları sarımsak yumurta sarısı ve zeytinyağından oluşan soğuk sos, sözlük sarımsak yumurta sarısı ve zeytinyağından oluşan soğuk sos, bulmacada sarımsak yumurta sarısı ve zeytinyağından oluşan soğuk sos, bulmaca sarımsak yumurta sarısı ve zeytinyağından oluşan soğuk sos, sarımsak yumurta sarısı ve zeytinyağından oluşan soğuk sos, sözlükte sarımsak yumurta sarısı ve zeytinyağından oluşan soğuk sos