Sarı, Yüzlü, Hastalıklı, Solgun bulmacada nedir?

Sarı, Yüzlü, Hastalıklı, Solgun“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sarı, Yüzlü, Hastalıklı, Solgun” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sarı, Yüzlü, Hastalıklı, Solgun“ sorusuna cevap olarak “BADAZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'sarı yüzlü hastalıklı solgun', sözlükte sarı yüzlü hastalıklı solgun, bulmaca sarı yüzlü hastalıklı solgun, sarı yüzlü hastalıklı solgun, sarı yüzlü hastalıklı solgun nedir, sarı yüzlü hastalıklı solgun ne demek, sarı yüzlü hastalıklı solgun açıklaması, sarı yüzlü hastalıklı solgun tanımı, sözlük sarı yüzlü hastalıklı solgun, bulmaca soruları sarı yüzlü hastalıklı solgun, bulmaca çözümü sarı yüzlü hastalıklı solgun, bulmacada sarı yüzlü hastalıklı solgun, sözlükte sarı yüzlü hastalıklı solgun ne