Sarı, Yüzlü, Hastalıklı, Solgun bulmacada nedir?

Sarı, Yüzlü, Hastalıklı, Solgun“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sarı, Yüzlü, Hastalıklı, Solgun” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sarı, Yüzlü, Hastalıklı, Solgun“ sorusuna cevap olarak “BADAZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

sarı yüzlü hastalıklı solgun tanımı, sarı yüzlü hastalıklı solgun ne demek, bulmaca sarı yüzlü hastalıklı solgun, sözlük sarı yüzlü hastalıklı solgun, bulmaca sözlüğü 'sarı yüzlü hastalıklı solgun', sözlükte sarı yüzlü hastalıklı solgun, bulmaca çözümü sarı yüzlü hastalıklı solgun, sarı yüzlü hastalıklı solgun nedir, bulmacada sarı yüzlü hastalıklı solgun, sözlükte sarı yüzlü hastalıklı solgun ne, sarı yüzlü hastalıklı solgun açıklaması, bulmaca soruları sarı yüzlü hastalıklı solgun, sarı yüzlü hastalıklı solgun