Sarı Tüylü, Ufak Cüsseli Bir Kuş bulmacada nedir?

Sarı Tüylü, Ufak Cüsseli Bir Kuş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Sarı Tüylü, Ufak Cüsseli Bir Kuş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Sarı Tüylü, Ufak Cüsseli Bir Kuş“ sorusuna cevap olarak “HACİKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sarı tüylü ufak cüsseli bir kuş, sarı tüylü ufak cüsseli bir kuş, bulmaca çözümü sarı tüylü ufak cüsseli bir kuş, sözlükte sarı tüylü ufak cüsseli bir kuş, sözlükte sarı tüylü ufak cüsseli bir kuş ne, bulmacada sarı tüylü ufak cüsseli bir kuş, sarı tüylü ufak cüsseli bir kuş açıklaması, bulmaca sözlüğü 'sarı tüylü ufak cüsseli bir kuş', sözlük sarı tüylü ufak cüsseli bir kuş, sarı tüylü ufak cüsseli bir kuş tanımı, sarı tüylü ufak cüsseli bir kuş ne demek, sarı tüylü ufak cüsseli bir kuş nedir, bulmaca soruları sarı tüylü ufak cüsseli bir kuş